Pojištění zájmových zvířat (psů a koček)

Tuto stránku jsem pro vás připravila z několika důvodů.
Pojištění psů a koček je na trhu poměrně nové a mnozí o něm neví, ale především nám umožňuje lépe a plnohodnotně se postarat o naše miláčky v době jejich nemoci.

Sami jsme v rodině zažili nepříjemné onemocnění a následně smrt naší Irisky. Přitom celé roky byla naprosto zdravá, veselá a nejevila žádné známky, které by poukazovaly na její budoucí zdravotní problémy.

Bohužel v dnešní době civilizační nemoci postihují nejen nás lidi, ale i naše zvířecí kamarády. Měli bychom počítat s tím, že taková situace nás také může potkat a měly bychom na ni být připraveni. Dnešní veterinární péče dělá zázraky, ale také je drahá.

Pokud našeho psího kamaráda postihne vážné onemocnění (např. cukrovka, epilepsie, onemocnění jater či slinivky, leukémie a další), tak léky je potřeba podávat pravidelně po celý jeho život. Jedině tak mu můžeme zajistit poklidný život i s jeho nemocí. Nemusím zde říkat, jak nákladná taková léčba je.
Dále náš pejsek může mít vážný úraz nebo problém kyčelních kloubů či páteře a bude muset na operaci. Našemu pejskovi tím umožníme další plnohodnotný život s normálním pohybem, ale náklady na operaci jsou velmi vysoké a někdy jdou do desetitisíců.

Dále bychom si měli uvědomit, že pořizovací cena štěňátek některých plemen je dost vysoká a nadále se zvyšuje uchovněním psa, úspěchy na výstavách nebo pracovními zkouškami. V případě, že nám takto připravený a úspěšný jedinec pro chov či práci uhyne, tak ztráta je obrovská a to nejen citová, ale i finanční.

Pojištění vašeho pejska vám umožní velkou část vámi vynaložených nákladů na léčbu nebo při úhynu, získat zpět.

Samozřejmě, že úhyn našeho miláčka nám nenahradí žádné peníze, ale mohou nám pomoci si pořídit nové štěňátko, které náš zármutek zmírní a navede nás zase tím správným směrem - radovat se z nového přítele a prožívat s ním další veselé časy.

Co vše vám mohu nabídnout?

  • Pojištění zájmových zvířat (pes, kočka)
  • životní pojištění dospělých a dětí
  • Úrazové pojištění
  • Pojištění vašeho domu
  • Pojištění vaší domácnosti
  • Penzijní pojištění
  • Pojištění auta

Zkuste se nad tím zamyslet a pokud vás tato nabídka oslovila, tak mě kontaktujte. Mohu vám poskytnout zajímavou slevu při uzavření komplexního pojištění rodiny

Kontakt:
Jolana Michalcová
Výhradní pojišťovací agent
e-mail: info@perla-vltavy.cz, JoMichalcova&servis.cpoj.cz
mobil: +420 603 201 920, 380 426 624
Česká pojiš»ovna

Vytvořil: Pavel Marek 2007-2009 | http://www.pavelmarek.com
© Copyright 2005-2009 Jolana Michalcová
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu majitele stránek zakázáno.