EnglishPerla VltavyJak začít?PsiFenyOdchovyNa prodejKontaktFacebook

Archiv událostí v chovatelské stanici

22.02.2020 Plánujeme nový vrh od Bessynky

Na jaře plánujeme zahraniční krytí naší Bessynky. Tatínka štěňátek zatím vybíráme, ale určitě to bude nejen pěkný pes se správnou bíglí povahou, ale i zajímavým rodokmenem. Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, tak nás kontaktujte. Rezervace na štěňátka bereme již nyní na mail info@perla-vltavy.cz nebo mobil 603 201 920.

21.02.2020 Vrhy F + I slaví narozeniny

V únoru slaví narozeniny štěňátka ze 2 našich vrhů F a I. Všem štěňátkům přejeme krásné narozeniny, hodně lásky páníčků, dobrůtek a hlavně hodně zdraví. Moc vás zdravíme a myslíme na vás a vaše rodiny. Také na všechny, co už běhají za Duhovým mostem.

30.01.2020 Smutná zpráva

Dostali jsme smutnou zprávu, že odešel za duhový most pejsek Dee Dee z našeho "D" vrhu. Tyto chvíle jsou smutné nejen pro majitele, ale i pro nás. Bohužel i smrt je součást našich životů. Dee Dee se dožil krásných 15 let a měl skvělého páníčka a krásný život. Za to moc děkujeme a přejeme hodně sil v tuto smutnou dobu.

29.01.2020 Narozeniny vrhu "B"

V lednu oslavila narozeniny štěňátka z našeho druhého vrhu B. Všem štěňátkům přejeme krásné narozeniny, hodně lásky páníčků, dobrůtek a hlavně hodně zdraví. Moc vás zdravíme a myslíme na vás a vaše rodiny. Také na všechny, co už běhají za Duhovým mostem.

01.01.2020 PF 2020

Všem dobrým lidičkám, přátelům a kamarádům přejeme do nového roku pevné zdraví, štěstí, lásku, pohodu a co nejvíce splněných snů. Máme vás rádi

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu majitele stránek zakázáno.
© Perla Vltavy | vytvořil www.pavelmarek.com