EnglishPerla VltavyJak začít?PsiFenyOdchovyNa prodejKontaktFacebook

Kind Black Belle Perla Vltavy

Eby je dcera naší Deminky. Na krytí jsme jeli do Dánska do chov. stanice OB-LA-DI´s, kde žije importovaný pejsek až z daleké Austrálie, CH DK Nangunyah Magic N Motion. Líbil se nám nejen on a jeho povaha, ale i jeho kvalitní rodokmen. Eby, po svých rodičích, získala dobrou stavbu těla, výbornou sílu kostí, krásné kočičí tlapy, velmi dobré úhlení a skvělý volný pohyb. Její hlava je velmi hezká bez vrásek, s milým typicky bíglím výrazem a dlouhým uchem. Ebynka je velmi vnímavá, klidnější a velmi mazlivé povahy. Eby má úspěšně složené lovecké zkoušky v 1. ceně, kdy výcvik s ní byl skvělý a učila se velmi rychle. Eby jsme vystavovali na pár výstavách, kde získala vynikající hodnocení od rozhodčích. Ale bohužel jí výstavy nebaví a neukáže dobře své přednosti, což jí kazí celkový výsledek. Proto jsme její vystavování ukončili. Důležité pro nás je, že doma je š»astná a veselá a že je skvělá matka. Nechali jsme si její dceru Bessy, která ponese krev nejen její, ale i našeho Storma, jejího otce.

ČLP: BEA / 6381

Narozen: 25.12.2009

Tricolor,

DKK/HD:

Otec: CH DK Nangunyah Magic N Motion

Matka: ICH Demi Moore from Muskoka Dreams

Chovatel: Jolana Michalcová

Pracovní zkoušky

KBZH - Klubové zkoušky honičů I.cena a 216 bodů (4.4.4.4.4)

Výstavní úspěchy

res. CAC; výborná; 2x velmi nadějná 1; 2x velmi nadějná 2;

Nangunyah Magic N Motion (AUS)Tradewinds Lil´s Bit of Fire (AUS)Daragoj Matter Of Time (AUS)
Peelsview Firelight (AUS)
Nangunyah Bewitched (AUS)Kislev Gambling Man (AUS)
Nangunyah Spellbound (AUS)
Demi Moore from Muskoka Dream’s (NL)Hallmark DialynneStorm Away of Dialynne
Bianchi Acorn from Buttermere
Dyma From Muskoka Dream‘sOb-La-Di's Brasilian Emerald
Daphne

foto #1 foto #2 foto #3 foto #4 foto #5 foto #6 foto #7 foto #8 foto #9 foto #10 foto #11 foto #12 foto #13 foto #14 foto #15 foto #16 foto #17 foto #18 foto #19 foto #20 foto #21 foto #22 foto #23 foto #24 foto #25 foto #26 foto #27 foto #28 foto #29 foto #30
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu majitele stránek zakázáno.
© Perla Vltavy | vytvořil www.pavelmarek.com