EnglishPerla VltavyJak začít?PsiFenyOdchovyNa prodejKontaktFacebook

Joyful Soul Perla Vltavy

Sára se narodila v naší chovatelské stanici z mraženého semene krásného a velmi úspěšného australského psa Beagelee Finnish Spirit a matkou je naše Demi. Sára má pěkně modelovanou hlavu s nádherným bíglím výrazem, s dlouhým uchem a tmavým okem a je výborně pigmentovaná. Bude to menší fenka s pěknou sílou kostí, pěknými silnými a uzavřenými tlapkami a s výborným volným a dynamickým pohybem. Sára má vynikající povahu, je zvídavá, mazlivá, veselá a plná bíglího temperamentu s nadšením pro aport. Sára je velmi nadějná mladá fenka a doufáme, že pro náš chov bude velkým přínosem. Bohužel po roce úspěšného vystavování, kdy měla Sára velmi dobré výsledky, její výstavní kariéra skončila. Poděkovat můžeme neukázněným lidem a špatné zkušenosti z jedné výstavy. Od té doby nedůvěřuje cizím lidem a bojí se, že ji uhodí. I když nás to velmi mrzí, tak výstavy nejsou všechno a my jsme š»astní, že Sára je doma veselá, hodná a mazlivá fenka. Je také vynikající matka a dala nám již několik krásných potomků. Její dcera, Night Wonder Perla Vltavy "Santa", výborně reprezentuje v Rusku jméno naší chovatelské stanice. Děkujeme Katerině.

ČLP: BEA / 6124

Narozen: 28.04.2009

Tricolor, 36 cm

DKK/HD: -- / MLS Clear

Otec: AUS Grand CH Beagelee Finnish Spirit

Matka: ICH Demi Moore from Muskoka Dreams

Chovatel: Jolana Michalcová

Pracovní zkoušky

ne

Výstavní úspěchy

2x JUNIOR BOB (Nejlepší mladý plemene); VÍTĚZ ŠTĚŇAT Speciální výstavy '09; 2x CAJC CZ; 3x velmi nadějná 1

Beagelee Finnish Spirit (AUS)Toonhund Cagney (AUS)Beagelee Air America (AUS)
Toonhund Spring Amber (AUS)
Daragoj Personal Agenda Echo Run Frolicsome Fella
Daragoj Kastehelmi
Demi Moore from Muskoka Dream’s (NL)Hallmark DialynneStorm Away of Dialynne
Bianchi Acorn from Buttermere
Dyma From Muskoka Dream‘sOb-La-Di's Brasilian Emerald
Daphne

foto #1 foto #2 foto #3 foto #4 foto #5 foto #6 foto #7 foto #8 foto #9 foto #10 foto #11 foto #12 foto #13 foto #14 foto #15 foto #16 foto #17 foto #18 foto #19 foto #20 foto #21 foto #22 foto #23 foto #24 foto #25 foto #26 foto #27 foto #28 foto #29 foto #30 foto #31 foto #32 foto #33
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu majitele stránek zakázáno.
© Perla Vltavy | vytvořil www.pavelmarek.com